V lůně ženy

O MNĚ

Bc. Eva Kratochvílová - koučink, jóga, Bachova květová terapie

    Jmenuji se Eva Kratochvílová, jsem nejen žena, ale také maminka 4 báječných dětí, které se postupně staly mými velkými učiteli a průvodci v mém osobním rozvoji. Říká se, že lidé, kteří nám v průběhu života přicházejí do života, nám dělají zrcadlo a ukazují nám nejen naše klady, ale také slabiny, na kterých je potřeba pracovat. Proto mé velké díky patří právě vám všem, kteří jste součástí mého života, díky vám jsem dnes tím, kým jsem.

    Když jsem se na konci základní školy rozhodovala, kterou cestou se bude můj život ubírat, zvažovala jsem střední zdravotnickou školu. Nakonec jsem se však vlivem okolností rozhodla pro gymnázium a postupně mne cesta přivedla až ke studiu Speciální pedagogiky na vysoké škole. Během studia i praxe s dětmi s různými zdravotními potížemi jsem začala více a více vnímat nejen volání mé duše.  Mé poznatky mne postupně dovedly k absolvování rekvalifikačního kurzu v oboru masér pro sportovní a rekondiční masáže, absolvování mnoha kurzů a seminářů týkajících se alternativních způsobů léčby, meditací a terapií. Nakonec mne mé 4. těhotenství natolik inspirovalo až mne přivedlo zpět k józe, které jsem se věnovala již jako desetiletá slečna.  V r. 2016 jsem úspěšně ukončila studium Instruktor jógy II. stupně v Praze.  Vystudovala jsem také obor Diagnostik tradiční čínské medicíny na Akademii tradiční čínské medicíny s.r.o. v Brně. V průběhu mé praxe se má práce neustále promítala s terapiemi a léčením duše až mě právě mé srdce přivedlo ke Škole koučů u Lucie Königové, kde jsem se i rozhodla zůstat a rozvíjet tak naplno můj potenciál a inspirovat tak i ostatní.

                                                                                                             

                                                                                                                                                 S láskou a úctou,                                                                                                                                                                                                                                  Eva 

                                    Více informací o mé nabídce jógy najdete na www.trebicjoga.webnode.cz

 

 

Těším se na Vás,

Eva

Centrum regenerace a odpočinku - koučink Třebíč

Bc. Eva Kratochvílová       tel.: +420 739 012 067